Skål på fot i plast insats i rostfritt stål, "Big love", med sked, höjd 15 cm.
Pepparkvarn, "Anna Pepper", plast och rostfritt stål, höjd ca 29 cm.
Kanna, "Mia", rostfritt stål med handtag i plast, höjd 23,5 cm.
Skål med lock, knopp i plast, höjd ca 24 cm.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.