TRÄDGÅRDSBÄNK, smidesben och träribbor, 1900-talets första hälft.

283757. TRÄDGÅRDSBÄNK, smidesben och träribbor, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 78 cm
Längd 210 cm.

Bruksslitage.
Rost och färgbortfall på smidet.
En träribba är lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 78 cm
Längd 210 cm.

Bruksslitage.
En träribba är lös.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 760