FÅTÖLJ, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmquist, 1960-tal.

283749. FÅTÖLJ, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmquist, 1960-tal.

Mahogny. Plymå, lös ryggkudde, klädsel i rosa plysch.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747