SPEGELLAMPETT, med 3 ljusarmar, 1900-talets senare del.

283736. SPEGELLAMPETT, med 3 ljusarmar, 1900-talets senare del.

72 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 662