POKALGLAS, Erik Höglund, signerad.

283734. POKALGLAS, Erik Höglund, signerad.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage, repor samt mindre tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 619