SKEPPSRATT på ställning, mahogny, 1900-talets senare del.

283730. SKEPPSRATT på ställning, mahogny, 1900-talets senare del.

Massiv mahogny, höjd inkl ställning 141 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 063