TRÅLÅDOR, bl.a. Nitroglycerin Aktiebolaget, Margarin Kooperativa Förbunder. 1900-talets första halva.

283729. TRÅLÅDOR, bl.a. Nitroglycerin Aktiebolaget, Margarin Kooperativa Förbunder. 1900-talets första halva.

Nitroglycerin låda, längd 50, bredd 30, höjd 38 cm. Margarin, längd 34, bredd 23, höjd 19 cm. Låda med fack, längd 27, bred 22, höjd 12 cm.

Slitage. Märken. Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 315