OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. pojkporträtt, olja på duk, signerad B.von Brömsen.

283719. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. pojkporträtt, olja på duk, signerad B.von Brömsen.

32 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 24 cm.

Antal besök: 1 376