BAJONETT, M57 Schweiz.

BAJONETT, M57 Schweiz.
2837184. BAJONETT, M57 Schweiz.

Med plastbalja. Längd ca 38 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 411