CAMPINGSET, Origo, 1960-tal.

CAMPINGSET, Origo, 1960-tal.
283706. CAMPINGSET, Origo, 1960-tal.

Fällbart bord
3 pallar
Originalkartong.

Bruksslitage.
Skiva med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fällbart bord
3 pallar
Originalkartong.

Bruksslitage.
Skiva med mindre fläckar.

Antal besök: 8 043