2836936. VÄSKA, "Treasure shoulder bag", Gucci.
Väska i guccissimamönstrad textil, grön- och rödrandigt textilband samt vitt läder. Detaljer i gulmetall. Ställbar rem. Ett innerfack med dragkedja. Märkt GUCCI made in italy. Ca 21 x 28 x 6,5 cm.
Slitage och fläckar. Hörn med hårdare slitage. Metalldetaljer med repor.
Ångerrätt gäller endast vid obruten plombering (nr. D4588450).