JEAN PARRY WILLIAMS. LIGGANDE HUND.

2836931. JEAN PARRY WILLIAMS. LIGGANDE HUND.

Litografiskt tryck, signerad med penna nere till vänster.
9,5 cm x 20,5 cm (26 cm x 32 cm inklusive ram).

Under glas, ogranskad ur glaserad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lawrences Wessex
Antal besök: 309