KOFFERT samt RESVÄSKA, 1900-talets första hälft.

283678. KOFFERT samt RESVÄSKA, 1900-talets första hälft.

Koffert med garderobsinredning. Längd ca 64 resp 82 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 793