KAMFERKISTA, liten modell, 1900-tal.

283658. KAMFERKISTA, liten modell, 1900-tal.

Längd 73, bredd 33, höjd 33 cm.

Spricka samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka samt skador.

Antal besök: 823