KISTA, drickamålat trä med smidesbeslag, 1800-tal.

283635. KISTA, drickamålat trä med smidesbeslag, 1800-tal.

Längd 91, bredd 57, höjd 53 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 801