MATTA, HAMADAN.

MATTA, HAMADAN.
2836158. MATTA, HAMADAN.

kolfältet med blodröd medaljong inramad av stegade spandrels och kantiga vinstockar gränser, 264cm x 152cm.

allmänt slitage, tråd sliten i områden, skador och blekning, i behov av en ren.

Gör en kostnadsfri värdering!
2836158. MATTA, HAMADAN.

Antal besök: 202