ESTHER WESSLÉN. PARTI, 7 stycken, akvareller, teckningar, signerad Esther Wesslén.

283530. ESTHER WESSLÉN. PARTI, 7 stycken, akvareller, teckningar, signerad Esther Wesslén.

2 st skisser blyerts, 25 x 19 cm, 21 x 18 cm. Ej signerade.
1 st landskap akv, 17 x 20 cm. Ej signerad.
1 st Fot akv, 18 x 25 cm, signerad EW-21.
1 st fågel blyerts, 30 x 49 cm, signerad Esther Wesslén. 1914.
1 st Grävling pastell, 36 x 50 cm, signerad Esther Wesslén 1915.
1 st Fot blyerts, 31 x 47 cm, signerad Esther Wesslén 1915.

Veck, revor, bruksslitage, ej inramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 893