PARFYMFLASKA, munblåst glas, tidigt 1800-tal.

283502. PARFYMFLASKA, munblåst glas, tidigt 1800-tal.

Pappersetikett "
Längd 24,5 cm.

Bruksslitage. Lös etikett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pappersetikett "
Längd 24,5 cm.

Bruksslitage. Lös etikett.

Antal besök: 1 146