UNIFORMSMÖSSOR, 2 st, Polis, 1900-talets först hälft.

283496. UNIFORMSMÖSSOR, 2 st, Polis, 1900-talets först hälft.

Rörström & Co, Kunglig Hovleverantör, Stockholm.
Diameter ca 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 193