BARNSTOL, trä, fällbar, 1940-50-tal.

283454. BARNSTOL, trä, fällbar, 1940-50-tal.

Höjd 91,5 cm.
Kan fällas till en bil med bord.

Bruksslitage.
Rem ej original.
Hjulen torra och slitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 91,5 cm.

Bruksslitage.
Rem ej original.
Hjulen torra och slitna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 15 484