JAKTSCHATULL, med 8 glas, B Aug Hallberg, Västerås, 1900-talets första hälft.

283450. JAKTSCHATULL, med 8 glas, B Aug Hallberg, Västerås, 1900-talets första hälft.

Dricksglas höjd 8,5 cm
Snapsglas höjd 5,5 cm.

Bruksslitage samt ett snapsglas ej tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dricksglas höjd 8,5 cm
Snapsglas höjd 5,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 838