SPEGELLAMPETTER, ett par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

283442. SPEGELLAMPETTER, ett par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

Spegellampetter för två ljushållare, höjd 32, bredd 24 cm.

Spegelglaset devis ansatt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 683