SVEN E. JÖRGENSEN. KONST, TVÅ DELAR.

2834402. SVEN E. JÖRGENSEN. KONST, TVÅ DELAR.

Olja på duk. Lantligt sjömotiv. Signerad och daterad '69. Bildmått: ca 29 x 42 cm. Rammått: ca 35 x 48 cm.
Olja på duk. Pirmotiv med figurer. Signerad och daterad '69, Bildmått: ca 38 x 54 cm.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 456