VÄCKARKLOCKOR, 6 st, bl.a. Junghans, Peter & Bison.

2834117. VÄCKARKLOCKOR, 6 st, bl.a. Junghans, Peter & Bison.

Minst, Peter, höjd ca 7 cm.
Störst, Regina, höjd ca 17 cm.

Varierande slitage, skador & ej fungerande klockor förekommer, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minst, Peter, höjd ca 7 cm.

Antal besök: 518