STUDIOMONITORER, aktiva, "BX5a DeLuxe", M-Audio. 2010-tal.

283402. STUDIOMONITORER, aktiva, "BX5a DeLuxe", M-Audio. 2010-tal.

Typ av högtalare: 2-vägs - aktiv
Max uteffekt: 70 Watt
Svarsbandbredd: 56 - 22000 Hz
Inimpendans: 20 kohm
Signal-till-brus-förhållande: 100 dB
Övergångsfrekvens: 3000Hz
Magnetisk avskärmning: Ja
Ljudförstärkare: Integrerad
Anslutningsteknik: Kabelansluten
Kontroller: Strömförsörjning på/av, volym
Ytterligare egenskaper: Dubbelförstärkt, värmeskydd

Anslutningstyp:
1 x balanserade ljudingångar ( XLR )
1 x ljudingång ( stereo 6,3 mm ).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Max uteffekt: 70 Watt
Svarsbandbredd: 56 - 22000 Hz
Inimpendans: 20 kohm
Övergångsfrekvens: 3000Hz
Magnetisk avskärmning: Ja
Ljudförstärkare: Integrerad

Anslutningstyp:

Bruksslitage.

Antal besök: 1 029