JOSEPH HOFFMANN. VAS, WIEN, 1930-TAL.

2833969. JOSEPH HOFFMANN. VAS, WIEN, 1930-TAL.

Vacker mörkgrön vas designad av Joseph Hoffmann, wien. Från 1930-talet.
Höjd: ca 15,5 cm
Öppningsdiameter: ca. 10 cm.

Bra begagnat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 15,5 cm
Öppningsdiameter: ca. 10 cm.

Bra begagnat skick.

Antal besök: 658