HANS ROSENQVIST. Olja på duk, Blomsterstilleben, signerad H Rosenqvist.

283393. HANS ROSENQVIST. Olja på duk, Blomsterstilleben, signerad H Rosenqvist.

39 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 059