LJUDKORT, Apogee Duet 2, USA. 2010-tal.

283391. LJUDKORT, Apogee Duet 2, USA. 2010-tal.

Professionellt, iOS kompatibelt audiointerface för iPAD/MAC.
- Två ingångar och 4 utgångar med Apogees revolutionerande 24-bit/192kHz AD/DA omvandling
- Två balanserade mikrofonpreamps med valbar 48V fantommatning och XLR-ingångar via den medföljande anslutningskabeln
- Två hög-impedans instrumentingångar
- Två balanserade 1/4 tele line-utgångar
- Hörlursutgång med kraftig förstärkning som kan konfigureras som 2 obalanserade mono utgångar
- Multifunktionell ratt för att justera volym, förförstärkare-nivå eller fungera som MIDI-controller
- LED-mätare och statusindikering
- Kompatibel med alla Core Audio ljudprogramvaror som tex Logic, Pro Tools och Live
- Apogee Maestro 2 mjukvara med förbättrade funktioner och låg-latency mixning
- USB2.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

- USB2.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 534