REMMARE i glas, 16 st, med dekor av vinrankor, 1900-talets mitt.

283384. REMMARE i glas, 16 st, med dekor av vinrankor, 1900-talets mitt.

Glas med glasmassa i grönt samt aprikos glsmassa
Etsad dekor av vinrankor
Höjd 21 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor av vinrankor
Höjd 21 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 055