HÖRNSKÅP, herrgårdsmodell, senempir, 1800-tal.

28338. HÖRNSKÅP, herrgårdsmodell, senempir, 1800-tal.

Björk. Nycklar finns. Bredd 149, djup 90, höjd ca 225 cm.

Något sänkt. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något sänkt. Slitage.

Antal besök: 896