TEKANNA, porslin, Famille Rose, Kina, 1800-tal.
283369. TEKANNA, porslin, Famille Rose, Kina, 1800-tal.
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
406