MANSHUVUD, sten, Kina, troligen 1700/1800-tal.

28328. MANSHUVUD, sten, Kina, troligen 1700/1800-tal.

Röd sandsten. Höjd 17 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd sandsten. Höjd 17 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 1 204