PASTEJSPADE, silver, A. Eklöf, Malmberget, 1934.

283278. PASTEJSPADE, silver, A. Eklöf, Malmberget, 1934.

Dekor av samemotiv, längd ca 24 cm, vikt ca 60g.

Slitage, repor, smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 490