PERMOBIL, Eloped, 2019-HG57819.

2832761. PERMOBIL, Eloped, 2019-HG57819.

Säljes för polismyndighetens beslag och hittegods.

Bruksslitage, skav, märken, delvis skador i plasten. Funktion: Okänd, nyckel saknas.
Säljes som objekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säljes som objekt.

Antal besök: 500