Höganäs krus (3) Saltglaserade. 1920-tal.

28324. Höganäs krus (3) Saltglaserade. 1920-tal.

Höjd mellan 20 - 30 cm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 20 - 30 cm.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 9 602