BORDSUR, marmor, CH Paris, Frankrike, 1900-talets första hälft.

283246. BORDSUR, marmor, CH Paris, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Urverket märkt Ch Paris.
Längd 39, bredd 14,5, höjd 24 cm.

Bruksslitage, smärre repor samt ej genomgånget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverket märkt Ch Paris.

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 436