BYST, gips, Richard Wagner, 1900-tal.

2832354. BYST, gips, Richard Wagner, 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage, mindre avslag, klisterrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Antal besök: 638