PARTI SKEDAR samt GAFFLAR, 80 st, silver samt nysilver, silvervikt 420 gram, 17-1900-tal.

283169. PARTI SKEDAR samt GAFFLAR, 80 st, silver samt nysilver, silvervikt 420 gram, 17-1900-tal.

Dessert och te/kaffeskedar samt 1 st serveringssked.
Serveringssked, längd 20,5 cm.
12 st gafflar.

Bruks/åldersslitage, bucklor, serveringssked med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st gafflar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 841