BYRÅ. 3-lådig, teak med svarta ben, 1900-talets mitt.

283117. BYRÅ. 3-lådig, teak med svarta ben, 1900-talets mitt.

Längd 65, bredd 33, höjd 63 cm.

Slitage och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smuts.

Antal besök: 697