VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, empirestil, 1900-tal.

283090. VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, empirestil, 1900-tal.

Vardera med 2 st ljuspunkter.
Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage, ljus samt stearinrester, en glasskiva till ljus med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vardera med 2 st ljuspunkter.
Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 765