KLACKRING, 18k med sten, vikt ca 2,6 gram.

283080. KLACKRING, 18k med sten, vikt ca 2,6 gram.

Storlek ca 17.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 17.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 354