DIVERSE, bl.a. Herrarmbandsur, Certina Certidate.

283075. DIVERSE, bl.a. Herrarmbandsur, Certina Certidate.

Mynt, 2 armbandsur samt diverse slipsnålar m.m.

Slitage, repor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, skador.

Antal besök: 478