SERVERINGSBORD, KONTINENTAL EK.

2830637. SERVERINGSBORD, KONTINENTAL EK.

På avsmalnande ben och fötter, har en bårad bas. Höjd 76 cm x Längd 138 cm x Djup 77cm.

Allmän slitage på grund av ålder och användning, märken, repor och skador, framför allt på ytfanér.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325