STEKFAT, BOJAN samt TERRINLOCK, porslin, Kina, 1700-tal.

283047. STEKFAT, BOJAN samt TERRINLOCK, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Längd 14-31 cm.

Lagning samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning samt slitage.

Antal besök: 718