BIJOUTERIER samt FICKUR, 1900-tal.

283032. BIJOUTERIER samt FICKUR, 1900-tal.

Fickuret märkt Union Horlogere.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 645