VICTOR VASARELY. "OCTAL", 1972.

2830082. VICTOR VASARELY. "OCTAL", 1972.

Signerad, numrerad 95/150, färglitografi, bildyta 27,5x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 489