STOR SPEGEL, IKEA, 2000-tal.

STOR SPEGEL, IKEA, 2000-tal.
2830007. STOR SPEGEL, IKEA, 2000-tal.

Med förgylld träram. 180 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 655