ARMBANDSUR, 18K guld med armband i double.

2829706. ARMBANDSUR, 18K guld med armband i double.

Boett i 18K guld, ca 20 x 13 mm, flexibelt armband märkt Madley 14K G.F. Total vikt ca 11,7 gr.

Uret med slitage, repor, märken.
Fungerar vid test men funktionsgaranti kan inte lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 603