FLAKONG med ställ, glas och porslin, sekelskiftet 1800/1900.

28297. FLAKONG med ställ, glas och porslin, sekelskiftet 1800/1900.

Troligen Wien.
Flakongens höjd ca 25 cm. Ställets höjd ca 18,5 cm.

Krackelyrer. Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen Wien.

Krackelyrer. Slitage. Repor.

Antal besök: 972