SKÅL, Paul Kedelv, "Coquille", Flygfors.

28296. SKÅL, Paul Kedelv, "Coquille", Flygfors.

Tonad i blått med vit rand.
Längd 33, höjd ca 11,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tonad i blått med vit rand.
Längd 33, höjd ca 11,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 9 488